Ansatte i Veiby Økonomi

Peer Veiby
Peer Veiby
Daglig leder, autorisert regnskapsfører peer@veiby.com 41 41 38 00
Agnethe Børresen
Agnethe Børresen
Administrasjonssjef agnethe@v-b.no 90 69 29 48
Andreas Haugland
Andreas Haugland
Partner, autorisert regnskapsfører andreas@veiby.com 97 79 91 28
Anne Berit Engejordet
Anne Berit Engejordet
Autorisert regnskapsfører, lønnskonsulent anne@veiby.com 91 30 40 15
Beate Kind Larsen
Beate Kind Larsen
Regnskapsfører beate@veiby.com 95 55 28 05
Berit Bagaasen Mork
Berit Bagaasen Mork
Regnskapsfører berit@veiby.com 95 89 83 17
Hilde Slemdal Leinaas
Hilde Slemdal Leinaas
Regnskapsfører hilde@veiby.com 99 74 99 33
Jan-Hellik Midtskogen Hvamb
Jan-Hellik Midtskogen Hvamb
Regnskapsrådgiver jan-hellik@veiby.com 41 73 85 88
Kari Engen Smehaugen
Kari Engen Smehaugen
Regnskapsfører, lønnskonsulent kari@veiby.com 99 63 13 07
Kine Mehlum
Kine Mehlum
Statsautorisert revisor kine@veiby.com 95 81 36 10
Kjersti Flåm
Kjersti Flåm
Regnskapsfører kjersti@veiby.com 40 85 30 50
Kristine Thingelstad Ramsland
Kristine Thingelstad Ramsland
Autorisert regnskapsfører kristine@veiby.com 97 66 34 75
Leif Riis Strøm
Leif Riis Strøm
Autorisert regnskapsfører leif@veiby.com 90 52 21 46
Line Berg Almestrand
Line Berg Almestrand
Regnskapsfører line@veiby.com 93 09 73 73
Miriam Jørgensen
Miriam Jørgensen
Partner og autorisert regnskapsfører miriam@veiby.com 95 07 27 04
Olav Hamborg
Olav Hamborg
Regnskapsfører olav@veiby.com 90 17 27 17
Randi Dehs Grasbakken
Randi Dehs Grasbakken
Regnskapsfører, lønnskonsulent randi@veiby.com 41 31 11 66
Rebekka Grytting
Rebekka Grytting
Regnskapsfører rebekka@veiby.com 90 13 11 85
Thrine Sanden Lehne
Thrine Sanden Lehne
Regnskapsfører, lønnskonsulent thrine@veiby.com 97 01 05 23
Tommy Willand Elsrud
Tommy Willand Elsrud
Regnskapsfører tommy@veiby.com 93 20 52 54
Tonje Onshus
Tonje Onshus
Autorisert regnskapsfører tonje@veiby.com 98 81 57 65
Yassin Azari
Yassin Azari
Partner, siviløkonom yassin@veiby.com 41 16 41 67